DR. JACOB do të ndalojë rënien e flokëve

labellabel
cone DR. JACOBsale
 • pic

  Rikthen rritjen e flokëve

 • pic

  Zgjon folikulat e gjumit

 • pic

  Forcon flokët dhe i mbron ato nga rënia

Bëni një porosi

€80 €39.5

Oferta speciale skadon në:

Shkaqet
e rënies
së flokëve

 1. pic

  Trashëgimia

 2. pic

  Ndryshimet hormonale

 3. pic

  Stresi

 4. pic

  Të ushqyerit e dobët

 5. pic

  Medikamentet

 6. pic

  Rënie në peshë

SERUMI

DR. JACOB do t'ia lërë problemet së kaluarës

 • Redukton humbjen e tepërt të flokëve dhe aktivizon rritjen e tyre

  pic

  Ektrakti I rozmarinës parandalon ndjeshëm rënien e flokeve. Ai forcon dhe rinovon folikulat e flokeve. Përveç këtyre rozmarina ndihmon kundër zbokthit dhe kruarjes së kokës.

 • Forcon folikulat e flokëve dhe trajton problemet e skalpit

  pic

  Vaji i kokosit hidraton, eksfolon dhe optimizon shëndetin e skalpit. Ai ndihmon në pasurimin e mikrobiomës së kokës, duke e bërë lëkurën e kokës dhe gjëndrat e flokëve më të shëndetshëm.

 • Përmirëson flokeve te thatë dhe te këputur

  pic

  Vaji i arganit mbron flokët tuaj nga dëmtimet e përditshme. Duke reduktuar këputjen dhe majat e ndara, vaji i arganit mund të ndihmojë në parandalimin e rënies së flokëve për flokë më të trashë dhe më të plotë.

 • Ushqen dhe rinovon strukturen dobët te flokëve

  pic

  Ekstrakti i dafinës ka një efekt rinovues në strukturën e flokëve. Ai trajton flokët e brishtë dhe të hollë duke shmangur këputjen e tyre dhe duke i mbrojtur nga rënia.

serumi
DR. JACOB kombinon përbërësit më të fuqishëm për flokë të fortë dhe me shkëlqim

cinnamondr.jacob
 • ingredient

  Gjethet e rozmarinës

  Stimulojnë qarkullimin e gjakut duke nxitur rritjen e flokëve, si dhe duke ushqyer folikulat e flokëve. Gjithashtu zbutin skalpin e dëmtuar dhe e hidratojnë atë për të parandaluar shfaqjen e zbokthit.

 • ingredient

  Vaji I Kokosit

  Shërben si barrierë e cila bllokon bakteret dhe irrituesit që të shkaktojnë më shumë dëme ne skalp. Vaji i kokosit përthithet në flokët tuaj shpejt, duke siguruar lagështi për të zbutur flokët dhe për të parandaluar këputjen.

 • ingredient

  Vaji i Arganit

  Eshtë i mbushur me vitaminë E. Rrit elasticitetin dhe rikthen shkëlqimin e flokëve të thatë dhe të pajetë. Gjithashtu krijon një barrierë mbrojtëse kundër rrezeve të dëmshme UV.

 • ingredient

  Ekstakti I Dafinës

  Parandalon në mënyrë efektive rënien e flokëve dhe ndarjen e majave dyshe. Ka veti hidratuese, pasi përmban antiokside, acide yndyrore dhe vitaminë A dhe E. Së fundmi, minimizon dëmtimet nga nxehtësia dhe lyerja e flokëve.

DR. JACOB Formulë universale për burra dhe gra

piplepicDR. JACOB

Bëni një porosi

€80 €39.5

Oferta speciale skadon në:

Mendimi i ekspertit

Problemet e kokës i shqetësojnë të gjithë, pavarësisht nga gjinia dhe mosha. Problemet mjedisore, ngarkesa në punë dhe dieta e paekuilibruar e përkeqësojnë situatën edhe më shumë. Si rezultat, flokët bëhen të brishtë dhe pastaj fillojnë të bien.

Gjatë viteve të praktikës sime, kam studiuar shumë produkte për përdorim nga shtëpia, të cilat mund të zëvendësojnë trajtimin në klinika të shtrenjta. Një zhvillim inovativ i kozmetikës që gjithashtu mund të kurojë, serumi DR. JACOB, mund të ndihmojë këdo për të kuruar lëkurën e kokës dhe për të rifituar strukturën dhe rritjen e flokëve. Formula e serumit bazohet në përbërësit që aktivizojnë depërtueshmërinë membranore të qelizave për të përmirësuar thithjen e mikroelementeve të dobishëm. Ato janë përbërës natyralë që ripërtërijnë në mënyrë efektive flokët e brishtë dhe të dëmtuar dhe skajet e copëtuara, si dhe përmirësojnë rritjen e flokëve.

specialist

Formuluar për të reduktuar rënien e flokëve, për të rritur densitetin dhe për të ushqyer folikulat e flokeve.

DR. JACOB
 • pic

  Aplikoni minimumi 2 pipeta serumi direkt në skalpin tuaj.

 • pic

  Masazhojeni me delikatesë me majat e gishtave.

 • pic

  Mbajeni për rreth 30 minuta përpara se të lani flokët.

Mijëra njerëz tashmë kanë provuar efektin e SERUMIT DR. JACOB

 • pic Maria
  picpic

  Maria Isha e shqetësuar se serumi nuk do të më ndihmonte sepse tashmë kisha provuar shumë produkte joefektive. Por, kësaj here, ndodhi ndryshe: flokët e mi u bënë më të fortë dhe të trashë. Nuk bien më dhe nuk duken shumë të thata, të holla dhe të çrregullta. Isha shumë e shqetësuar kur kuptova se do të humbisja flokët, por tani ky problem i përket të kaluarës. smile

 • pic Andi
  picpic

  Andi Babai im filloi të bëhej tullac pasi ai mbushi 40 vjeç. Historia ime është e njëjta, dhe mua tashmë po më krijohet një zonë tullace. Kam shumë shenja në kokë, ndaj dhe u mërzita nga rënia e flokëve. As injeksionet nuk më ndihmuan. Unë bleva #DR. JACOB për qëllime parandalimi. Nuk e prisja një efekt të tillë! Së pari, flokët u rritën edhe aty ku po bëhesha tullac dhe tani janë dukshëm më të trashë. Së dyti, rënia e flokëve u ndal. Së treti, flokët e mi janë të fortë tani. M'u desh një muaj për të rifituar besimin te vetja dhe te pamja ime. Faleminderit! smile

 • pic Deni
  picpic

  Deni Kam parë rezultate shpejt: Unë mund të shihja qime të vogla të errëta pas 7-8 ditë përdorimi të produktit. Nuk shoh ndonjë pengesë. Serumi është e përkryer. Dhe kryesorja është se zgjidhi problemin tim. Edhe gruas sime i pëlqen dhe e përdor një herë në 2 javë për qëllime parandalimi. smile

KUJDES NGA PRODUKTET FALLCO!

Serumi kundër rënies së flokëve DR. JACOB u bë aq e njohur saqë tani mund të hasni produkte të rreme. Ju mund të blini produkt origjinal vetëm në këtë faqe interneti.

picDR. JACOBpic

Si të porosisni?

 • pic

  Plotësoni formën në fund të faqes

 • pic

  Prisni një telefonatë nga një prej operatorëve tanë

 • pic

  Paguani kur produkti të jetë në dorën tuaj

Serumi DR. JACOB Rezultate pa kompromis. Trajtim i shkurtËr pËr njË zgjidhje afatgjatË.

labellabel
cone DR. JACOBsale

Bëni një porosi

€80 €39.5

Flokë të reja ose ju kthejmë paratë!
GARANCIA